Our specialist's review

By Marie K.

Marie K.

Seria Linia + Smak Advance oferuje nam kompozycję odżywczą, zawierającą warzywa, jako źródło błonnika i minerałów (fasola i pomidory), a także cale ziarna, które zapewniają uczucie sytości, zmniejszając ilość spożywanego pokarmu. Zalecany psom cierpiącym na nadwagę i w celu zapobiegania otyłości. Doskonały.

Dog food offers

Advance Duo Linea + Smak Mini

autorstwa

Advance

Kompletna i zbilansowana karma, opracowana specjalnie dla dorosłych psów małych ras (1-10kg), która zawiera:Warzywa: Zielona fasola i pomidory to składniki o niskiej zawartości kalorii. Zawierają witaminy (takie ...

Waga

Order 2 units, don't run out of it

Customers who have seen this product have also purchased..

Składniki Advance Duo Linea + Smak Mini

DODATKI / kg. Dodatki dietetyczne

30000 IU witaminy A, D3 2000 IU Witamina E 688 mg, Witamina C (sód i sól wapniowa monofosforanu askorbinowego) 500 mg 1200 mg Tauryna, L-karnityna 125 mg, 260 mg jednowodzianu siarczanu żelaza (Fe 85 mg ) 1,9 mg jodku potasu (I: 1,4 mg), pentahydrat siarczanu miedzi, 34 mg (Cu: 8,8 mg), siarczan manganu monohydrat 124 mg (Mn: 40 mg) jednowodzian siarczanu cynku 395 mg (Zn: 144 mg), selenin sodu 0,24 mg (SE: 0,11 mg). Zawiera przeciwutleniacze.

Cechy Advance Duo Linea + Smak Mini

  • Referencja8410650166063
  • Waga800 GR, 3 Kg
  • MarkaAdvance
  • WiekDorośli
  • SmakKurczak
  • Wielkość psaMały
  • ProducentAdvance,ESP 08300105AFFINITY PETCARE S.A. Plaça Europa, 54-56, 08902 Hospitalet de Llobregat (Spain)

Opis Advance Duo Linea + Smak Mini

Kompletna i zbilansowana karma, opracowana specjalnie dla dorosłych psów małych ras (1-10kg), która zawiera:

Warzywa: Zielona fasola i pomidory to składniki o niskiej zawartości kalorii. Zawierają witaminy (takie jak C i E) i karoteny (takie jak likopen), które są źródłem antyoksydantów, substancji, które wzmacniają naturalną barierę ochronną organizmu. Zielona fasola to doskonałe źródło błonnika i minerałów, takich jak potas, fosfor i wapń.

Siemię lniane: Siemię lniane zawiera kwasy tłuszczowe omega 3 i lignany o właściwościach antyoksydacyjnych. Doskonałe źródło błonnika, który wspomaga układ pokarmowy i reguluje pracę jelit.

Zboża: pełne ziarna zbóż, takich jak pszenica, kukurydza i jęczmień, wspomagają metabolizm, pomagając tym samym w redukcji zbędnych kilogramów u psów z nadwagą. Ziarna te zawierają błonnik, który powoduje uczucie sytości, dzięki czemu zmniejsza się ilość karmy spożywanej przez psa.

Kurczak i ryż: Drób jest podstawowym składnikiem karmy ADVANCE. Jego białko pozwala na wzmocnienie mięśni i systemu ochronnego organizmu.

Codzienna aktywność fizyczna: to ważne, aby wyrobić nawyk codziennej aktywności fizycznej u psa, która zapobiega nadwadze, wzmacnia mięśnie serca i zapewnia dodatkową dawkę energii.

Opinions of the customers Advance Duo Linea + Smak Mini