Online shop for pet

ZiwiPeaK dla koty

ZiwiPeaK dla koty

Firma ZiwiPeak korzysta w 100% z naturalnych, nowozelandzkich składników. 
Bez zbóż, wypełniaczy, barwników, konserwantów, soli, cukru. 
Smakołyki ZiwiPeak są odpowiednie dla psów na dowolnym etapie ich życia – zarówno dla szczeniąt, jak i psów dorosłych. Produkty charakteryzują się tym ,że są:

100% NATURALNE: stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI: ten rekordowy poziom osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego psa.

95% ZAWARTOŚCI MIĘSA: składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

NIE PRZETWARZANE W WYSOKICH TEMPERATURACH:
 dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach(!)– składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze.

Produkty ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na:
  • osiągnięcie właściwego zachowania
  • energię i witalność
  • ogólne dobre samopoczucie
  • doskonałe trawienie
  • zdrową skórę i sierść
  • złagodzenie nieświeżego oddechu i wzdęć


ZiwiPeaK

Liczba produktów: 0
rtp
Przewiń do góry