Online shop for pet

Whiskas dla koty

Whiskas dla koty

Historia marki w Europie rozpoczęła się w roku 1962, kiedy Whiskas® wprowadził na rynek swój pierwszy produkt, karmę dla kotów w puszce o smaku „Wątróbka”. Osiem lat później pojawił się drugi wariant smakowy w puszce: „Tuńczyk”. Od samego początku asortyment produktów jest stale poszerzany i uwzględnia różnorodne potrzeby kotów, zmieniające się w trakcie kociego życia. W 1985 roku marka Whiskas® jako pierwsza odkryła, że zdrowy i prawidłowy rozwój kociąt wymaga odpowiedniej ilości składników odżywczych, a tym samym inaczej skomponowanego pożywienia. Tak narodził się pomysł produktów dla małych kotków – Junior.
Wprowadzenie w tym samym roku na rynek praktycznych saszetek było kolejnym sukcesem marki Whiskas®. Od tamtej pory poręczna forma opakowania ułatwia serwowanie posiłków naszym czworonogom, gwarantuje świeżość i pełny smak – prawdziwy raj dla kociego podniebienia. 
W Polsce produkty Whiskas® dostępne są już od ponad 20 lat! W 1992 roku powstała pierwsza fabryka karm Whiskas® w okolicy Sochaczewa, która obecnie zaopatruje większość europejskich rynków. „Twój kot kupowałby Whiskas®”.
Zdanie to sformułowane na samym początku historii Whiskas® (1963) szybko stało się sloganem i reklamowało markę przez ponad czterdzieści lat. Do dnia dzisiejszego miliony miłośników i opiekunów kotów kojarzą markę karmy właśnie z tym sloganem.

Sub-marki Whiskas - koty

Whiskas

Sortuj według...
Liczba produktów: 22
rtp