Online shop for pet

Kupuj bezpiecznie przez internet

Nie udostępniaj swoich danych osobowych

Miscota.pl nigdy nie wysyła wiadomości e-mail i telefonicznych z prośbą o ujawnienie lub zweryfikowanie: hasła do konta Miscota.pl, numerów kart kredytowych lub konta bankowego. Odnosi się to także do wszystkich innych informacji osobistych. W przypadku próby wyłudzenia powyższych danych nie udzielaj odpowiedzi i niezwłocznie powiadom o tej sytuacji Miscota.pl, abyśmy mogli przedsięwziąć odpowiednie środki.

Identyfikacja fałszywych informacji e-mail (próby "spoofingu" lub "phishingu")

- Ignoruj wszelkie wiadomości elektronieczne z prośbą o udzielenie informacji osobistych, przekierowanie do strony innej niż Miscota.pl lub dokonanie płatności poza naszą stroną, gdyż mogą one okazać się próbą wyłudzenia poufnych danych ("spoofing" lub "phishing").

- Wiadomości e-mail wysyłane przez Miscota.pl zawsze są zakończone w następujący sposób "@miscota.pl", "@miscota.es" lub "@miscota.com", jeśli otrzymasz wiadomość innego formatu możesz być pewien, że jest ona fałszywa. 

- Niektóre wiadomości phishingowe mogą zwierać linki do stron, które używają w swoim URL słowa "Miscota", jednak po kliknięciu na nie nastąpi przekierowanie do zupełnie innej strony. Jeśli przesuniesz kursor nad łączem będziesz mógł zobaczyć skorelowany adres, jednak prawdopodobnie będzie on miał inny format od autentycznego adresu strony Miascota.

- Jeśli nawet kiedykolwiek otworzysz wiadomość wykorzystującą techniki phishingu i zostaniesz przekierowany do strony, która wygląda jak "twój profil" lub zostaniesz poproszony o sprawdzenie lub weryfikację swoich danych osobowych, zignoruj to i potraktuj jako nadużycie. 

Poinformuj nas o próbie phishingu

Wyślij do nas wiadomość na adres: [email protected] i załącz do niej e-mail, który wzbudził Twoje podejrzenia. Po otrzymaniu fałszywego maila postaramy się ustalić jego pochodzenie.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz do nas przesłać e-maila, który uznałeś za fałszywy, w wiadomości do [email protected] postaraj się podać jak najwięcej informacji na jego temat.

Chroń swoje hasło

Hasło rozróżnia wielkość liter i musi składać się z sześciu znaków. Jeśli dodasz cyfry lub znaki specjalne, hasło będzie trudniejsze do uzyskania i odgadnięcia.

Jeśli korzystasz z komputera do użytku publicznego (biblioteka, kawiarenka internetowa itp) pamiętaj, aby zawsze po zakończeniu korzystania z naszych usług wylogować się z Miscota.pl.

rtp
Przewiń do góry